سایت عکس و سرگرمی
قیمت سوئیچ شبکه
قیمت سوییچ
قیمت سوئیچ
قیمت گوشی سامسونگ
قیمت پاور بانک
قیمت گوشی موبایل
دوربین مداربسته
قیمت پرینترهای اچ پی
قیمت چاپگر
قیمت پرینتر
رک سرور
قیمت ups
قیمت یوپی اس
قیمت مانیتور
قیمت مادربرد
لپ تاپ
قیمت مودم تی پی لینک
قیمت مودم دی لینک
قیمت سوئیچ سیسکو
قیمت سوئیچ
قیمت آلین وان
قیمت لپ تاپ ایسر
قیمت لپ تاپ اچ پی
قیمت لپ تاپ لنوو
قیمت لپ تاپ ایسوس
قیمت نوت بوک
قیمت لب تاب
قیمت لپ تاپ
قیمت هارد سرور
قیمت رم سرور
قیمت سرور اچ پی
خرید سرور
قیمت سرور
close
11 گرايش برتر در طراحي UI سايت ها در سال 2020 اخبار دنياي سلبريتي ها

اخبار دنياي سلبريتي ها
در دنياي سلبريتي خا چه ميگذرد ؟

مينيماليسم يكي از آن رونده‌اي طراحي كلاسيك است كه به حركت ادامه مي‌دهد . ( شما مي‌توانيد آن را " باني Energizer " روند طراحي بناميد )
بهترين چيزي كه در مورد اين روند طراحي وجود دارد اين است كه در حالي كه قوي باقي مي‌ماند ، به تكامل ادامه مي‌دهد . مينيماليسم در سال ۲۰۲۰ با بخش‌هاي بزرگي از فضاي سفيد علامت‌گذاري شده‌است . و نه هميشه در محلي كه انتظارش را داريد .
در حالي كه Whiteboard يك سبك كلاسيك مينيماليستي دارد - شايد حتي uber - minimalist - soldo از مينيماليسم جديد به زيبايي استفاده مي‌كند . تصوير ساده تقريبا ً سفيد است و بر روي يك پس‌زمينه سفيد با فضاي سفيد نامتقارن است تا به جذب كاربران از طريق محتوا كمك كند .
هر دو مثال نشان مي‌دهند كه چرا مينيماليسم كار مي‌كند : آن‌ها ظريف ، زيبا ، و آسان براي درك ( تبديل آن‌ها به شدت قابل‌استفاده هستند ) .

آموزش رايگان طراحي سايت توسط كدپز 

با بسياري از كاربران انتخاب " مد تاريك " بر روي برنامه‌ها و براي چيزهايي مانند ايميل ، جاي تعجب نيست كه وب سايت‌هاي بيشتري نيز طرح‌هايي را با يك زيبايي تيره ايجاد مي‌كنند . ( كاربران گفته‌اند كه آن‌ها مي‌خواهند و از آن استفاده كنند ، بنابراين طراحان در حال تحويل آن هستند .)
چيزي كه اين حالت پررنگ را به خوبي مي‌سازد - و احتمالا ً چرا آن‌ها گرايش دارند - اين است كه رابط‌هاي تاريك با مولفه‌هاي لهجه روشن همراه مي‌شوند و براي اطمينان از اينكه طراحي قابل خواندن است ، با عناصر لهجه روشن همراه مي‌شوند .
CanneSeries اين كار را با رنگ‌هاي چراغ‌هاي نئون و انيميشن با حروف پررنگ انجام مي‌دهد در حالي كه داونپورت در استفاده از حروف بلوكي سفيد و يك رنگ طلايي ظريف براي فراخواني به عمل و ديگر عناصر clickable استفاده مي‌كند .

نكته كليدي در ساخت اين روند طراحي اين است كه حتي در هنگام شكستن قوانين تايپ ، فاصله ، اندازه ، يا حتي فاصله خط يا شكست - كاربر هنوز بايد آنچه را كه مي‌خواهيد بگوييد ، درك كند . بيشتر اين نوع تايپوگرافي در اين سبك بيشتر يك عنصر هنري و كم‌تر از يك نوع اطلاعاتي است .
رويداده‌اي مهم ، قواعد نوع را به گونه‌اي تجزيه و تحليل مي‌كند كه خوانايي را با تي‌تر اصلي كه به فضاي پس‌زمينه و تصوير پيش‌زمينه كشيده مي‌شود ، خدشه‌دار نمي‌كند . چيزي كه در اينجا جالب توجه است اين است كه نوع تغيير رنگ با جايابي ، ايجاد يك اثر لايه را تغيير مي‌دهد . طراحي همچنين از يك عنصر متن دور بين عناصر پس‌زمينه براي اتصال فضاها استفاده مي‌كند .
Makers ( Dreamers) ، flips ، turs و تايپوگرافي را به روش‌هايي تبديل مي‌كند كه شما به آن فكر نمي‌كنيد . با توجه به انتخاب‌هاي ساده كاري و يك طرح كلي پاك ، كلمات هنوز به گونه‌اي قابل خواندن هستند و طرح با هم مطرح مي‌شوند .

تصاوير هنري - به ويژه عناصر با نقاشي و اشاراتي از انيميشن - همچنان در حال افزايش است . اين روند طراحي وب سايت به نظر مي‌رسد كه به صورت ثابت به دست آورده باشد , زيرا به نظر مي‌رسد قابل‌اعتماد , غير واقعي و كمي عجيب و غريب است .
طراحي ابلهانه اين موضوع را با مجموعه‌اي از عناصر هنري كه تخيلي , خلاقانه و كمي پيچيده هستند , نشان مي‌دهد . هر تصوير براي ظاهر شدن ساخته شده‌است .
براي گفتن داستان با انيميشن از تصاوير ساده و سبك استفاده مي‌شود . تصاوير به همان اندازه عجيب هستند و سادگي طراحي به تمركز بر داستان در دست كمك مي‌كند .

چه سبكي بايد استفاده كنيد ؟ يك تصوير يا عكس ؟
اين روند طراحي وب ۲۰۲۰ هر دو را براي يك زيبايي‌شناسي tweener تركيب مي‌كند كه illos و عكس‌هاي جالب دارد . ( اين يكي ديگر از رونده‌اي نقض قانون است كه در سال جاري بر روي طراحي غالب هستند ) .
وب سايت Constance برك ممكن است به وضوح آن را با تصاويري كه لباس‌هاي مصور را مي‌پوشند به نمايش بگذارد . عجيب و خنك است . طراحي Bubka فقط با تصاوير ، تصاوير geo ، animations ، و عكس‌هايي كه همگي در طراحي حركت و جريان دارند ، جالب است . ( توجه داشته باشيد كه وقتي كه شما در حال حركت هستيد همه چيز با هم حركت مي‌كنند ) .

تقريبا ً هر وب سايتي كه به نظر مي‌رسد شامل نوعي انيميشن است . آنچه واقعا ً " روند " است , انيميشن سبك - مايع با حركتي است كه به نظر آب مي‌آيد .
انيميشن مايع مي‌تواند براي كل صحنه‌ها به عنوان راهي براي انتقال عناصر تصويري , به عنوان حالت شناور براي تشويق كليك , يا به عنوان يك انيميشن عمومي , كار كند . ترفند ايجاد اين روند در سرعت حركت است . بايد صاف و سيال باشد و به طور كامل براي بهترين احساس برنامه‌ريزي شود .
از انيميشن مايع به عنوان يك حالت شناور براي آوردن حركت اضافي به آلمان‌هاي روي صفحه استفاده مي‌كند . تصوير پس‌زمينه به مانند بلوك متن .
( اين مي‌تواند يكي از بهترين استفاده‌ها براي اين روند طراحي باشد . كلمات بر روي صفحه شناور هستند و يك حالت شناور اضافي دارند كه تصوير و كلمات را حتي بيشتر حركت مي‌دهد .

افزودن عمق معناي بيشتري از واقع‌گرايي را براي طراحي ايجاد مي‌كند . تصويرسازي سه‌بعدي بسط اين ايده است . اين روندي است كه ما در اواخر دهه گذشته شاهد آن بوده‌ايم و انتظار داريم كه تعداد زيادي از آن‌ها را ببينيم .
بهترين طراحي‌هاي سه‌بعدي به كاربران چيزي را به كاربران مي‌دهند كه كمي غير منتظره هستند , مانند ماسكي كه در محل اتصال كوتاه و يا طوماري از پهلو براي كفش‌هاي بسيار كوچك در محل اتصال , شكسته مي‌شود .

در حالي كه شما مي‌توانيد انتظار داشته باشيد كه مطالب زيادي در مورد طراحي براي صدا در سال آينده بخوانيد ، بخشي از اين روند در حال حاضر در اينجا طراحي شده‌است .
من هيچ وقت طرفدار صداي بازي در يك وب سايت نبوده‌ام . ( من بيشتر اوقات آن را تهاجمي و شوك مي‌كنم ) اما هيچ انكاري هم وجود ندارد كه تجربه‌هاي كاربر صوتي وجود داشته باشد. ( فقط به خاطر داشته باشيد كه قبل از منفجر كردن موسيقي تم از كاربر سوال كنيد ! )
آقاي La گراند دي مكزيك و مجله IFly هر دو به اين قانون احترام مي‌گذارند و از صوت براي افزايش كيفيت سفر كاربر در طرح‌هايشان استفاده مي‌كنند . بهترين استفاده از تجربه كاربر صوتي ممكن است در طرح‌هايي باشد كه يك مانع زباني وجود دارد ، زيرا موسيقي مي‌تواند وقتي به داستان‌سرايي مبتني بر وب تبديل شود ، يك مشكل بزرگ باشد .

لايه‌ها ، لايه‌ها ، و لايه‌هاي بيشتري را تشكيل مي‌دهند . همپوشاني لايه‌ها و عناصر به طور كامل يك اثر سه‌بعدي ايجاد نمي‌كنند ، اما آن‌ها يك حس عمق و بعد را به پروژه‌ها اضافه مي‌كنند .
در حالي كه لايه‌هاي همپوشاني دار مي‌توانند به شكل يك عنصر واحد برسند ، اين گرايش اغلب شامل چندين عنصر همپوشاني نيز مي‌شود . بهترين قسمت اين است كه با تقريبا ً هر نوع طرح طراحي كار مي‌كند .
شما مي‌توانيد جعبه‌ها و پس‌زمينه ، تصاوير و يا ويدئو ، متن يا عناصر رابط كاربر و شمايل را با هم همپوشاني كنيد . بخش trickiest ممكن است تضمين كند كه نگاه همپوشاني از طريق طومار طراحي جريان پيدا مي‌كند .
صنايع دستي از چندين عنصر همپوشاني كننده چندگانه استفاده مي‌كند - عكس در nav ، متن در عكس ، و قاب عكس در قاب عكس . عناصر به انباشت و همپوشاني در the ادامه مي‌دهند تا موضوع ديداري را حفظ كنند .
سايت MD تامسون آن را با كارت‌هاي مستطيلي با گوشه‌هاي گرد انجام مي‌دهد . شما تقريبا ً مي‌توانيد انتظار داشته باشيد كه هر عنصر طراحي با لبه‌هاي گرد هم چيز ديگري براي ايجاد عمق ميدان وجود داشته باشد. اين يك روش خوب براي سازماندهي بسياري از عناصر مختلف و انواع محتوا به شيوه‌اي يكپارچه است .

يك دوره كوتاه در طول طراحي مسطح بود كه طراحان از شيب عقب‌نشيني مي‌كردند . اما آن‌ها زوزه مي‌كشيدند و حتي بزرگ‌تر هم مي‌شدند .
از پيشينه جسورانه با شيب‌هاي چند رنگ تا شيب‌هاي ظريف براي بافت , اين روند در همه جا وجود دارد . چيزي كه الان مي‌بينيم , شيب است كه رنگ‌هاي متعدد را با يك كمي كنتراست تركيب مي‌كند , به جاي گراديان‌هاي يكنواخت و يكنواخت كه در اواخر زمان محبوب بودند .
از شيب تند براي طراحي پورتفوليو كه تاثير زيادي دارد استفاده مي‌كند . استفاده از شيب‌هاي متعدد يك موضوع رايج است . )

روند جهت‌يابي امسال ممكن است انتهاي بزرگ منوها براي خوب باشد . سبك‌هاي ناوبري ساده قطعا ً طول مي‌كشند .
در حالي كه اين ممكن است در ابتدا شبيه يك ايده مخاطره‌آميز به نظر برسد , در واقع معناي زيادي دارد . بيشتر كاربران از طريق موتور جستجو به وب سايت شما مي‌آيند و ممكن است روي صفحه اصلي شروع نشوند . ناوبري كم‌تر مسير مستقيم تري را به جايي كه مي‌خواهيد كاربران بيشتر با طراحي درگير شوند , ايجاد مي‌كند . سبك‌هاي ناوبري , فضاي بيشتري را براي پيام‌رساني و محتوي فراهم مي‌كنند .
پس چرا سعي نكنيم ?
از رايج‌ترين شكل ناوبري ساده , با آيتم‌هاي منوي داخل يك آيكون استفاده مي‌كند . اين شمايل nav را به ليست كامل گزينه‌ها باز مي‌كند .
او همچنين ناوبري را به يك شمايل همبرگر كوچك و گوشه مي‌دهد. روي كامپيوترهاي روميزي و موبايل به همين شكل است , و تجربه‌اي سازگار ايجاد مي‌كند .

آيا به بررسي نمونه‌ها توجه كرده‌ايد ، چه تعداد از گرايش‌ها با هم تداخل دارند؟
از مثال بالا توسط شركت سوني در نظر بگيريد . اين سبك از شيب رنگي ، حداقل طرح كلي ، انيميشن مايع و شكستن قوانين تايپوگرافي به عنوان تخطي به فضاي متن استفاده مي‌كند . ( و در حالي كه اين كار زياد به نظر مي‌رسد ، طراحي اصلا ً طاقت‌فرسا نيست )
بسياري از عناصر طراحي مدرن با يكديگر كار مي‌كنند ، به همين دليل شما مي‌توانيد گرايش‌ها و سبك‌ها را تركيب كنيد تا چيزي را خلق كنيد كه شيك و پيچيده باشد . اغلب شما ياد مي‌گيريد كه تنها از يك طرح " ترفند " استفاده كنيد ، اما با طرح‌هاي طراحي پيچيده ‌تري ، اين قانون به نظر مي‌رسد كه پشت سر گذاشته مي‌شود .
تا زماني كه رونده‌اي طراحي به قابليت استفاده كمك كرده و از آن دوري نكنند ، احساس آزادي براي بازي كردن و تركيب گرايش‌ها براي انجام اكثر پروژه‌ها را دارند .

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۰۹:۱۳ ] [ پارسا معيني ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 9
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  / ربات افزایش فالوور عضوگرام